Tipptasemel saalihoki võistlused Märjamaal

Saalihoki Eesti-Läti Ühisliiga Märjamaa Valla Spordikeskus

Sel nädalavahetusel toimuvad saalihoki Eesti-Läti ühisliiga mängud Märjamaal, kus põhiturniiri keskses kohtumises võõrustab Sparta team Automaailm laupäeval (11.11) algusega 17:30 Lekrings (LAT) ning pühapäeval (12.11) kell 14:00 Rubene (LAT) meeskonda. Mõlemad kohtumised on nähtavad ka Delfi TV vahendusel.

Laupäevase vastase Lekrings meeskonnaga on korra juba see hooaeg võõrsil mõõtu võetud ning selle mängu võitis Sparta seisuga 6:4. Punkt-punktis mängus suutis siiski Eesti valitsev meister oma paremuse maksma panna ja teenida väärtuslikud 3 lisapunkti liigatabelisse.

Rubenega on samuti juba kord võõrsil vastamisi oldud ja ka see võideti väga pingelises mängus seisuga 7-6. Kusjuures Sparta team Automaailm jäi alguses 0-4 taha ning võiduvärav visati alles minut enne lõpuvilet.

Mõlemad kohtumised on näidanud, et meeskondade tase on ühtlane ja on oodata väga pingelisi ning põnevust pakkuvaid mänge. Liiga hetkeseisu on võimalik vaadata saalihoki liidu kodulehelt saalihoki.ee.

Sparta team Automaailmal oli eelmisel nädalavahetusel hea võimalus liigatabelit juhtima minna, kuid kodusaalis kaotati valitsevale Läti meistrile 3-6. Hetkel jagatakse 6. punktiga tabelis liidripositsiooni Lekringsiga.

Esimest hooaega startivas ühisliigas löövad kaasa 2 meeskonda Eestist (Sparta team Automaailm, Jõgeva SK Tähe / Olivia) ning 4 meeskonda Lätist (Lielvarde/FatPipe, FBK Valmiera, Rubene, Lekrings). Ühisliigas osalevad meeskonnad selgitavad põhiturniiril neli parimat, kes pääsevad kevadel “Final Four’i”.

Eelmine postitusJärgmine postitus