Otsime kõndimise eestvedajaid!

Raplamaa maakonnas on aprillis käimas SUUR SAMMUVÄLJAKUTSE, et selgitada välja kõige sportlikum ja liikuvam vald Raplamaal. Võistlustules on kõik neli Raplamaa valda.


Kahe nädala järel on seis väga tasavägine – Märjamaa valla tublisid liikujaid edestab napilt vaid Rapla vald.

Et aprilli lõpuks võit Märjamaale tuua, otsime sammuväljakutsele lisaindujaid – aktiivseid ja rõõmsameelseid kõndijaid, kes oleksid valmis oma kogukonnas eestvedajateks ja innustaksid teisi osalema.

Soovime leida 5–6 tegusat inimest Märjamaa valla eri piirkondadest. 

Tutvu sammuväljakutsega siin:
👉 https://raplamsl.ee/event/liikumisharrastus-raplamaa-valdade-sammuvaljakutse

 

Eestvedaja ülesanded:

1) Olla aktiivne ja rõõmsameelne eestvedaja, kes kutsub inimesti liikuma, kasutades selleks kas sotsiaalmeediakanaleid või/ja kontakteeruda otse  oma kogukonna toredate liikmetega.

2) viia läbi 12.aprillist 30.aprillini vähemalt 2 ühiskõndimist.(vähemalt 3 inimest ,kuid mida rohkem seda uhkem).

3) tutvustada inimestele sammuväljakutse võistluse sisu ja võiduvõimalusi.

4) aidata vajadusel alla laadida Fitsphere-i  ÄPP ja õpetada, kuidas seda seadistada.



Kui tunned, et tahaksid olla Märjamaa eestkõneleja ja liikumise eestvedaja, siis võta meiega ühendust:
📧 marjamaasport@gmail.com
📞 5331 5477

Anname sulle täpsemad juhised ja toetame igati!