Vabad töökohad

SA Märjamaa Valla Spordikeskus otsib avatavasse spordikeskusesse

*Majandusjuhti

Majandusjuht valmistab ette ja esitab juhatajale kinnitamiseks korrad ja juhendid, mis reguleerivad sihtasutuse hoonete ja muu vara kasutamist ja tuleohutusnõuete täitmist. Tema ülesandeks on jälgida ja hinnata veevarustuse, kanalisatsiooni ja kütte süsteemide toimimist. Ta koostab vara korrashoiu ja remondi plaani ning korraldab hoonete ja territooriumil korrashoiu. Valmistab ette hanked, mis on vajalikud vajaminevate asjade ja teenuste hankimiseks. Tagab vajaminevate töövahendite ja materjalide olemasolu ning esitab tööajagraafikud raamatupidajale.

Ootame Sind kandideerima, kui oled suurepärane suhtleja, Sul on liidriomadused ning otsid alati uusi ja paremaid lahendusi sihtasutuse arendamiseks.
Kasuks tuleb analüüsioskus ning varasem töökogemus samal alal.

Täiskohaga koht.

*Turundusjuhti

Ootame oma meeskonda säravat ja ettevõtlikku turundus-kommunikatsiooni inimest, kelle eesmärgiks on kavandada ning ellu viia turundus- ja müügitoetustegevusi Spordikeskuse arendamiseks ning juhtida Spordikeskuse suhtekorraldust.

Eeldame, et kandidaadil on olemas varasem kogemus turunduse, sh digiturunduse alal, hea läbirääkimis- ja suhtlemisoskus ning loominguline mõtlemine.

Tegemist on osalise tööajaga ja põhitöö kõrvalt tehtava töökohaga. Tulemustasuga tasustatav töökoht.

*IT spetsialisti

Tegemist on osalise tööajaga, ka. nädalavahetused. Põhiülesandeks on audio ja videosüsteemide haldamine ning kliendi-ja läbipääsuprogrammi  töö koordineerimine. Sobib põhitöökoha kõrval lisatöökohana.

Kandidaadilt ootame varasemat kogemust, soovitavalt IT alane eriharidus või selle omandamine.

*Administraatorit

Otsime rõõmsameelset administraatorit/administraatoreid, kes teenindab Spordikeskuse kliente. Administraatori tähtsaim roll on klientide kõrgetasemeline teenindamine ning nõustamine Spordikeskuse poolt pakutavate sporditeenuste valdkonnas. Meie administraatorid räägivad vabalt eesti keelt ning ei jää hätta ka vene ja inglise keeles suheldes.

Võimalik ka osalise koormusega tööaeg.

*Koristajat

Otsime sõbralikku koristajat/koristajaid, kellel on valmisolek füüsiliseks tööks ja rohkeks liikumiseks, korrektsus ja võime märgata detaile ning eelnev töökogemus puhastusteenindajana.

Täiskohaga koht.

Spordikeskus pakub

  • Huvitavat tööd peatselt avatavas Spordikeskuses;
  • Tänapäevast töökeskkonda;
  • Konkurentsivõimelist töötasu;
  • Meeleolukaid ühisüritusi;
  • Häid võimalusi tervise edendamiseks.

Tööle asumise aeg juuli-august. Võimalik ka osalise koormusega tööaeg.

Kui tunned, et oled just see õige kandidaat ja Sulle meeldib sport, oled positiivse ellusuhtumisega ning meeldib rõõmus meeskond, siis saada oma sooviavaldus ja kontaktandmed SA meilile 31.märtsiks: mart.tilk@marjamaa.ee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga